ויזה לארה"ב

חידוש ויזה לארה"ב

דף הבית > חידוש ויזה לארה"ב
ויזה לארצות הברית
המומחים להוצאת ויזה לארצות הברית!
מילוי טפסים והכנה לראיון בשגרירות!
בפיקוח עורכי דין מומחים בהגירה!
ניסיון רב שנים בהוצאת ויזות לחו"ל!
הדרך המהירה ביותר להוצאת ויזה!
חידוש ויזה לארה"ב
על מנת להיכנס לשטחה של ארה"ב נדרשים כל מי שאינו אזרח ארה"ב להנפיק מראש אשרת כניסה הלא היא ויזה לארה"ב אשר בלעדיה, לא ניתן להכנס לארה"ב. אחת לכמה שנים פוקעת תוקפה של הויזה ויש לחדש אותה בשגרירות ארה"ב. ישראלים אשר שוהים כבר בארצות הברית ונדרשים לחדש את הויזה יכולים לעשות זאת שם והם לא מחוייבים לחזור לישראל לשם כך. יחד עם זאת, מומלץ להתחיל בתהליך עוד לפני פקיעת התוקף של הויזה הישנה וזאת כדי להימנע מאי נעימויות.   

חידוש ויזה לארצות הברית

תהליך חידוש ויזה לארה"ב דומה לתהליך ההנפקה הראשונית שלה וכולל מספר שלבים:   

רכישת קוד באתר השגרירות

יש להכנס ולרכוש קוד טיפול בבקשה דרך אתר השגרירות האמריקאית. קוד זה ילווה את העותרים לאורך כל התהליך והתשלום עבורו מתבצע בכרטיס אשראי דרך האתר. 

מילוי טפסים

לאחר רכישת קוד הטיפול בבקשה, יש לבדוק לאיזה סוג ויזה נדרש החידוש ואילו קריטריונים דרושים על מנת לקבל אישור כניסה מסוג זה. שלטונות ההגירה האמריקאיים מציבים קריטריונים מאוד ברורים עבור סוגי אשרות כניסה שונות המחייבות מילוי טפסים שונים. 

קביעת מועד לראיון

באמצעות קוד הגישה האישי לטיפול בבקשה, יש לקבוע מועד לראיון אישי עם אנשי הקונסוליה האמריקאית. זהו אחד השלבים הקריטיים בקבלת אישור עבור חידוש ויזה לארה"ב שכן במסגרתו ייקבע אם הבקשה אושרה או נדחתה. 

תשלום אגרה

יש לשלם את אגרת הויזה בבנק הדואר ולשמור את אישור התשלום לצורך הצגתו במועד הראיון.  

ראיון בשגרירות

לקראת הראיון יש להצטייד בדרכון בתוקף, טפסי הויזה, לאחר שמולאו כהלכה ובמלואם, באישור תשלום האגרה ובכל המסמכים הנלווים הרלוונטיים. במהלך הראיון האישי יישאלו שאלות בכדי לבדוק את מטרות נסיעתו מול הקריטריונים של שלטונות ההגירה האמריקאיים.         

קבלת הויזה

כמה שבועות מתום הראיון, המחדש יקבל הודעה בדבר אישורה או דחייתה של בקשת חידוש ויזה לארה"ב. במידה ואין כל בעיה והוחלט לאשר את הויזה, יישלח הדרכון חזרה למבקש בצירוף טופס ויזה לארה"ב בתוכו.           

חידוש ויזה לארה"ב – חשוב לדעת

שלטונות ההגירה האמריקאיים מקפידים מאוד על הנהלים שלהם ועל כן אין כל הבטחה כי מי שהיה זכאי בעבר לויזה לארה"ב יהיה זכאי לה בשנית בעת חידוש ויזה לארה"ב. מבקשי החידוש ייבחנו מחדש על ידי הקונסוליה האמריקאית וכן תיבדק מחדש התאמתם לקריטריונים השונים לזכאות לויזה לארה"ב.  

חשוב לוודא כי סוג הויזה אותו מבקשים לחדש הוא אכן רלוונטי למצב העכשווי של העותר. לדוגמא, מי שקיבל ויזת סטודנט לפני עשר שנים, ואינו סטודנט כיום, יידרש לבצע חידוש ויזה לארה"ב של תייר ולא סטודנט. סוג הויזה שמבקשים משפיע גם על הטפסים הנלווים שיש להמציא במעמד הראיון.  

זכרו: יש הבדל בין פקיעת תוקף דרכון לבין פקיעת תוקפה של ויזה לארה"ב. חידוש דרכון יש לבצע במשרד הפנים לעומת חידוש ויזה לארה"ב המתבצע במשרדי שגרירות ארה"ב. כך או אחרת, לא ניתן לחדש ויזה לארצות הברית אם אין בידכם דרכון בעל תוקף.