מעת לעת מופרחות שמועות לאוויר שהכניסה לארצות הברית עבור ישראלים תותר גם ללא ויזה. פעם אחר פעם מתברר שהשמועות הללו בהחלט אינן נכונות ונכון להיום, גם לא צפוי שינוי. ויזה לארצות הברית הכרחית ולמרות הסרבול הכרוך בדבר, אין זה מונע מישראלים רבים בכל שנה להתעניין בשאלות איך מוציאים ויזה לארה"ב ואיזו סוג של ויזה דרושה על פי מטרת נסיעתם.

כאשר אין דחיפות מיוחדת מבחינה המטרה שבגינה יוצאים לארצות הברית ואם מדובר במטרה מתוכננת מראש, אפשר בהחלט להסתפק במסלול הרגיל להוצאת ויזה לארה"ב. עם זאת, ישנם מקרים שבהם קיימת דחיפות מסוימת. כאשר יש צורך בקבלת אישור כניסה מהיר לארה"ב – יש פתרון. במצב זה כדאי לפעול בנתיב של – ויזה לארה"ב מסלול מהיר.

מי צריך ויזה לארה"ב מסלול מהיר

לארצות הברית, כידוע למי שכבר החל להתעניין בהוצאת ויזה, מגיעים אנשים רבים ולכל אחד מטרות משלו. יש המגיעים כתיירים, לזמן קצוב. יש המגיעים לביקורי קרובים, לזמן ממושך יותר. יש המגיעים לצורך לימודים אקדמאיים או ללימודי מקצוע. יש משקיעים ואנשי עסקים שהמטרה שלהם היא לקדם עסקים באמריקה. יש גם נציגי חברות או צעירים המבקשים לעבוד בארה"ב לאחר הצבא. יש כמובן גם כאלה שמגיעים למטרות אחרות, שיכולות להיות קבלת טיפול רפואי, רצון לבדוק את השטח לקראת בקשה לגרין קארד (למטרות הגירה) ועוד.

למרות שיש הבדלים מסוימים בין סוגי הויזות השונות הנדרשות בהתאם למטרת הנסיעה, בכל סוג וסוג של ויזה עשוי להידרש לנוסע או לנוסעים מסלול של ויזה לארה"ב מסלול מהיר. קבלת ויזה במהירות עשויה להידרש:

איך מקצרים תהליכים

הדרך להוצאת ויזה לארצות הברית עשויה להיראות מסורבל וביורוקרטית, אבל אם האמריקאים קבעו את הכללים, לא ניתן לשנות אותם. עם זאת, מי שבקיא בנבכי הכללים, מי שמכיר את כל סעיפי החוק האמריקאי, מי שעוסק באופן מקצועי מתן סיוע גם במילוי טפסים לויזה לארה"ב יכול בהחלט לסייע בקיצור תהליכים.

בשל הביקוש להוצאת אשרה ובשל הצורך של חלק מהנוסעים לזרז את קבלת הויזה, הוקמו חברות מתמחות שמסייעות או אפילו מבצעות עבור הלקוחות חלק מהפרוצדורות. הטיפול של חברות מתמחות, כמו איזי ויזה, מאפשר להימנע מעיכובים בשל טעות בטפסים, בשל אי הכרת ההליך, בשל זלזול בריאיון שמתבצע בשגרירות עצמה (שלב קריטי לקבלת הויזה!). בחברות מתמחות כמו איזי ויזה גם מסייעים בהסבר על כל האישורים (ויש לא מעט כאלה) שצריך לשלב בבקשה. לא פחות חשוב מכך – מסייעים למתקשים באנגלית ולאלה שזמנם דוחק במיוחד.

יתרונות הליווי המקצועי

על מנת לאפשר נתיב מוצלח של ויזה לארה"ב מסלול מהיר ועל מנת להשיג את היעד הנכסף של ביקור בארצות הברית לכל מטרה שהיא, ניתן לפנות לחברות מקצועיות המסייעות בקבלת ויזה. יש לכך כמה יתרונות חשובים. למשל:

[thrive_leads id='3443']