לארה"ב לא ניתן להיכנס בלא להחזיק אשרת כניסה (ויזה) בתוקף. זאת ועוד, חלה חובה שסוג הויזה שעימה מגיעים לארצות הברית יהיה תואם את מטרת ההגעה, אחרת – עשויות להתעורר בעיות. אשרה לסטודנטים, למשל, תהיה שונה מאשרה המיועדת למשקיע או לתייר מן השורה. אשרה לצורך עבודה תהיה שונה מהאשרה המקובלת, לצורך טיול או בילוי.

כאשר מתוכננת נסיעה קרובה יש לזכור – תהליך בקשת ויזה לארה"ב מצריך לא רק זמן אלא גם ידע. על מנת שלא לבצע טעות במהלך הגשת הבקשה או תוך כדי הריאיון בשגרירות, כדאי לפעול נכון. יש כמה וכמה יתרונות בהגשת הבקשה באמצעות חברה על פני טיפול עצמאי, ללא עזרה.

תהליך בקשת ויזה לארה"ב – עובדים בשבילך

הגשת בקשה לויזה ומילוי טפסים רשמיים שנעשים בשפה האנגלית אינם מעשה של יום יום, גם עבור אנשי העולם הגדול. ברוב המוחלט של המקרים תהליך בקשת ויזה לארה"ב מעורר קושי או לכל הפחות חששות, גם כאשר אין לכך יסוד. היתרון הראשון, אם כן, של פניה לחברה מקצועית המתמחה בנושא ואשר מכירה אותו מכל הזוויות טמון בשקט נפשי. כאשר יודעים שיש גורם מקצועי שעובד אתכם ובשבילכם לצורך קבלת הויזה ואישורה המהיר, אפשר בהחלט להיות רגועים.

עוזרים במילוי הטפסים

מעבר לשקט הנפשי, אין ספק שחברה מקצועית יכולה לסייע בלא מעט נושאים קונקרטיים. יתרון חשוב, למשל, ימצא בדרך זו כל מי שלא מרגיש בנוח מול טפסים באנגלית. טופס הוצאת ויזה לארה"ב חייב להיות ממולא בקפדנות ולא פחות חשוב – באנגלית. חברות המטפלות בנושא מציעות ללקוחותיהן לא רק עזרה במילויו הנכון של הטופס אלא גם אפשרות לקבל תרגום של הטופס לשפה העברית. כך, ניתן להבין בדיוק מה צריך למלא ולא נופלות טעויות שגורמות לעיכובים בקבלת הויזה.

ייעוץ משפטי במקרה הצורך

לא כל מי שמגיש בקשה לויזה מקבל תשובה חיובית. לעיתים, ההבדל בין קבלה תשובה שלילית לבין קבלה תשובה חיובית נשען על היבטים משפטיים או פרוצדורליים שאין להקל בהם ראש. חברה מקצועית המטפלת בנושא יכולה להציע ייעוץ משפטי שניתן על ידי עורכי דין המתמחים בתחום ההגירה ואשרות הכניסה. ייעוץ מסוג זה יכול לאפשר גם למי שניסה בעבר לקבל ויזה ולא הצליח, לקבל תשובה שונה – חיובית.

הכנה לריאיון בשגרירות

מלבד הצורך למלא את הטפסים הנחוצים, יש עוד כמה וכמה תנאים לקבלת ויזה לארה"ב. צריך, למשל, לשלם אגרה לצורך טיפול, בהתאם לויזה שאותה מבקשים (ניתן לשלם אונליין, אם רוצים). בנוסף, יש צורך להכין מסמכים שונים שמטרתם להוכיח לשגרירות האמריקאית ולשלטונות ההגירה שמבקש הויזה לא מעוניין להגר באופן בלתי חוקי. לא פחות חשוב, יש להגיע לשגרירות האמריקאית, לצורך עריכת ריאיון רשמי. ללא הגעה לריאיון, לא ניתן לקבל ויזה אף לא לביקור קצרצר של מספר ימים.

כמו ריאיון עבודה, גם לריאיון בשגרירות אפשר, ניתן וראוי להיערך מראש. לכן, חשוב לדעת שחברות המסייעות בתהליך קבלת הויזה מסוגלות להכין את הלקוח בצורה הטובה ביותר גם לקראת הריאיון. אך האם בכך מסתכמים כל היתרונות? למעשה, יש עוד כמה יתרונות שראוי להזכיר. למשל:

– יש אפשרות לקבל סיוע בהנפקת ויזה למשפחות, שכן כל אחד מבני המשפחה זקוק לויזה משלו.

– יש אפשרות לקבל סיוע גם במקרים דחופים, כאשר מטרת הנסיעה דוחקת ואין זמן לבזבז.

– יש אפשרות לקבל סיוע כאשר צריך לחדש את הויזה, כאשר זקוקים לפתרונות כגון תרגום קורות חיים למחפשי עבודה או לסטודנטים ועוד.

[thrive_leads id='3443']