מילוי והגשת טופס DS-160 היא חיונית ביותר על מנת להתחיל את הליך קבלת הויזה. מדובר בטופס ארוך עם מספר רב של שאלות, ויש למלא אותו בשיקול דעת ובתבונה על מנת לרצות את השגרירים בקונסולי האמריקאית כמה שיותר. טופס זה נועד על מנת לאפשר לשגרירי קונסוליית ארצות הברית להבין את מצבכם לאשורו ובכך להבין האם להנפיק לכם ויזה לארצות הברית או לא. ככל שתמלאו אותו עם יותר שימת לב ועם הדגשים הנכונים, כל יגדלו סיכוייכם לקבלת ויזה לארצות הברית.

טופס DS-160

כמובן, זהו ממש לא ההליך היחידי שצריך לעשות על מנת לזכות בויזה. יש גם לבדוק שהדרכון שלכם בתוקף, לצלם תמונות פספורט המותאמות לדרישות הקונסוליה האמריקאית, יש להמציא עוד שלל מסכמים כאלו ואחרים- כל אחד לפי מצבו האישי וסיבותיו לנסיעה לארצות הברית וכן יכולתו האישית להוכיח זיקה לארץ ורצון לחזור אליה, וכן יש לקבוע ולהגיע עם כל הנ"ל לריאיון אישי מול שגרירי הקונסוליה האמריקאית.

אנא זכרו, כי לא כל מי שממלא את טופס DS-160 יקבל בהכרח ויזה.

גם לא אם תעקבו אחרי כל מה שהקונסוליה תבקש מכם ותביאו את כל המסמכים שידרשו מכם. מאז פיגוע הטרור הגדול בארצות הברית (התשיעי לספטמבר, כידוע) הקשיחה ארצות הברית את מדיניות ההגירה אליה במידה רבה.
זאת, על מנת לנסות ולמנוע חדירה של גורמים עוינים מארצות זרות, וכן על מנת למנוע הגירה לא רצויה של אזרחי מדינות אחרות. מכיוון שארצות הברית נלחמת רבות באנשים המגיעים אליה כתיירים- אך נשארים בה מעבר לזמן ההרשאה, ישנה החמרה חריפה בנהלים של השגרירים האחראיים על הנפקות אשרות הכניסה לארה"ב למורת רוחם של המבקשים ויזה אליה.

על מנת להגביר את סיכוייכם לקבלת ויזה –

אנו ממליצים בחום שתפנו לחברה מקצועית המתמחה בנושא ומסייעת לרבים לעבור את התהליך המייגע הזה בהצלחה רבה.
לחברה כזאת יש טיפים רבים והשגות בנוגע לנושאים שונים בנוגע להגדלת הסיכויים לקבלת הויזה לארצות הברית של אמריקה.
למשל, יש לחברות רבות טיפים שונים בנוגע לאופן מילוי הפרטים בטופס DS-160 בצורה שתפעל הכי טוב בקרב השגרירים.
בנוסף, אם אנגלית איננה שפת אם בשבילכם ואתם מתקשים במילוי הפרטים באנגלית, חברה המתמחה בתחום תוכל לתרגם את הפרטים שמילאתם בעברית בטופס DS-160 אל השפה האנגלית.

אחרי מילוי הטופס, החברה המתמחה תעזור לכם להבין בדיוק איזה מסמכים נוספים עליכם להמציא על מנת לשכנע כמיטב יכולתכם את הקונסוליה האמריקאית בכך שכוונתכם היא אכן על מנת להגיע לדבר מסוים בארצות הברית ולא על מנת להשתקע או להגר.
מסמכים אלו יותאמו למצבכם האישי, ויוצגו על מנת להוכיח את מטרת נסיעתכם מעבר לכל ספק, וכן על מנת להאיר את העובדה כי הנכם מיועדים לחזור לארץ בוודאות, מכיוון שיש לכם זיקה כלשהי לארץ (כלכלית, חוקית, אישית וכו').

על תמונות הפספורט המצטרפות יחד לטופס DS-160, להיות בגודל של 5 על 5 ס"מ בדיוק, להיות בעלות רקע לבן בלבד, כאשר פניכם במרכז התמונה, עם אוזניים חשופות, ועוד שלל תנאים אותם מציבה הקונסוליה האמריקאית.
רצוי להיעזר בחברה המתמחה בנושא על מנת לקבל את כל הפרטים ובכדי לחסוך זמן יקר ותסכול.

עליכם לצרף לטופס DS-160 גם קבלה מהדואר המוכיחה כי שילמתם את אגרת הויזה. בלעדיה לא תוכלו להמשיך.

אנו בחברת איזי ויזה עוסקים בתחום הזה למעלה מעשור, ואנו מתהדרים בכ-95% הצלחה בהנפקת ויזות אצל לקוחותינו.
בנוסף, אצלנו תוכלו לעשות את התהליך כולו בצורה יעילה ומהירה הרבה יותר.
צרו איתנו קשר עוד היום, ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *