לא מעט ישראלים אשר נוסעים לארצות הברית, בין אם מדובר בחופשה עם כל המשפחה כולל ילדים, חופשה עם בת הזוג או נסיעה לצורך עבודה, מעדיפים לשכור רכב ולא להסתמך בהכרח על תחבורה ציבורית. אחת כמה וכמה אם מדובר בנסיעה במהלכה הם צריכים להגיע מעיר לעיר ולא רק לשהות בעיר ספציפית.

אומנם הרבה פעמים, נוח ופשוט להתנייד בערים מסוימות בארצות הברית גם בלי לשכור רכב, למשל בעיר כמו ניו יורק אשר מרושתת ברכבת תחתית, מאוד נוח להגיע ממקום למקום בתחבורה ציבורית. אך אם רוצים לצאת מהעיר, זו כבר יכולה להיות בעיה, לכן, האפשרות של השכרת רכב בארצות הברית, קוסמת ללא מעט ישראלים.

בדומה לכל התחום של השכרת רכב בחו"ל, הרי גם במקרה של השכרת רכב בארצות הברית, ניתן לעשות זאת במספר צורות. תחילה חשובה לומר, מן הסתם, קל יותר לעשות את זה בערים גדולות, כמו ניו יורק, לוס אנג'לס או שיקגו, מאחר ושם קיימות יותר אפשרויות, אך אין זה אומר שאם אתם מתחילים את הנסיעה או מתכוונים לבלות מרבית הזמן בעיר בינונית או קטנה, שאינכם יכולים לבקש שהרכב יחכה לכם שם או להשתמש ברכב שכור במקום.

ארהבכיצד שוכרים רכב בארה"ב בצורה פשוטה

בשביל להקל עליכם בתהליך השכרת רכב בארצות הברית, נציג את השלבים השונים של התהליך.

נחלק את התהליך לשניים, כיצד אפשר לבצע אותו בפועל ומה צריך לעשות לפני שבוחרים איזה רכב לשכור.

החלק הראשון, בדומה לכל הנושא של השכרת רכב בחו"ל, הרי שגם השכרת רכב בארה"ב, איננה תלויה עוד בכך שתגיעו לסוכנות רכב במקום ותשכירו ממנה רכב, אלא אתם יכולים לעשות את זה מהבית דרך האינטרנט. אתם מציינים את התאריכים של הנסיעה, אתם מציינים היכן אתם מעוניינים לאסוף את הרכב, מה סוג הרכב שאתם רוצים לשכור וכן אילו שירותים נוספים תרצו לקבל מחברת ההשכרה.

החלק השני, מתייחס לשאלה, איזה רכב תשכרו. התשובה לכך נובעת מכמה נקודות, מה סוג ומטרת הנסיעה שלכם, כמה נוסעים אמורים להשתתף בנסיעה, מי עוד מלבדכם אמור לנהוג ברכב ואילו אמצעים אתם צריכים שהרכב יכיל (למשל, אם אתם נוסעים עם תינוק אז אתם צריכים כיסא עבורו, אם אתם מתכוונים לערוך טיול אופניים, אז תזקקו למתלה עבור האופניים ועוד)

חשוב לזכור, יש הבדל בין נסיעה בתוך העיר לבין טיול מחוף לחוף נניח. הרי נסיעה בתוך העיר, סביר להניח שתרצו רכב קטן איתו תוכלו לחנות בצורה נוחה בכל מקום. לעומת זאת בנסיעה מחוף לחוף, אתם תחפשו יותר את הנוחות וכן את החיסכון בצריכת דלק. כששוכרים רכב בארצות הברית זה משמעותי, מאחר ולצד הרכבים המוכרים לנו יש רכבים אמריקאים שידועים בכך שהם זוללים דלק. מצד שני, מדובר בכלי רכב שתוכלו לנהוג בהם במהירות שייתכן ואינכם מכירים מהארץ, וזו כבר חוויה אחרת, ייחודית, שמוסיפה לכיף של הנסיעה.

המאמר מוגש בחום על ידי איזי ויזה – ויזה בקלות לאמריקה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *