הנפקת ויזה ללא ריאיון בשגרירות ארצות הבריתבכל שנה נרשמים מיליוני אנשים להגרלת הגרין כארד. רק מאה אלף זוכים מאושרים עולים לבסוף בגורל. גם אם זכיתם ועליתם בגורל עדיין זה לא אומר שתצליחו לממש את הזכייה שלכם בפועל. כדי לזכות בהגרלת הגרין כארד כדאי לפנות אל חברה המציעה את הליווי ואת הסיוע לכל אורך התהליך.

בכל שנה אנחנו עדים לכך כי מיליוני אנשים מכל העולם ואלפי ישראלים מבקשים להירשם להגרלת הגרין כארד. רק בעזרת הגרין כארד יש את האפשרות להפוך לאזרחים אמריקניים וכמובן להתגורר בארצות הברית. העניין הוא שרק כ – 125.000 אנשים מתוך אותם מיליונים שהגישו את הבקשה יזכו לעלות בגורל. גם מתוך כל אלו שעלו בגורל יוכלו רק 55.000 זוכים לממש את הזכייה שלהם. אז במה זה בעצם תלוי? כאן נכנסים לתמונה החברות המתמחות בדיוק בנושא הזה של זכייה בגרין כארד. חשוב לדעת כי רק חברה שיש לה הצלחות והיא הצליחה לממש עבור זוכים רבים את הזכייה שלהם היא זו החברה שאליה כדאי לכם לפנות.

translation-of-a-visa-application-from-hebrew-to-englishמה עושים אחרי שזוכים בגרין כארד?

אז הבנו כי על מנת לעלות בגורל על הגרין כארד אנחנו זקוקים להרבה מזל. יש אנשים שלאחר שעלו בגורל לא נוקטים בצעדים הנכונים והם בטוחים שהדרך לארצות הברית כבר סלולה בפניהם ולמעשה, הם מגלים לאחר תקופת מה כי הם הפסידו את הכרטיס הנכסף רק בגלל שהם לא פעלו בכיוון הנכון לשם מימוש הזכייה בגרין כארד.

אז מה צריך לעשות?

כדי להיות מאותם ברי מזל שאכן יזכו בכרטיס הגרין כארד צריך להמשיך לעבוד כדי שהזכייה תהפוך לרלוונטית ולממשית. ישנן חברות המציעות את הליווי המלא והמקצועי לשם מימוש החלום על מנת להגשים אותו ולהפוך אותו למציאות. כי אחרי הכול, זה לא ממש פשוט להיות מיחידי הסגולה שיזכו לבסוף בכרטיס הגרין מתוך מיליוני האנשים הבאים לבקש את הכרטיס.

חולמים לזכות בכרטיס גרין כארד? אינכם יודעים מאיפה להתחיל? פנו אל חברה המציעה את הליווי המקצועי המלא לאורך כל התהליך, החל מהרישום הראשוני וכלה במימוש הזכייה לאחר מכן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *