כל מי שנוסע לחו"ל פעמים רבות בשנה יודע היטב: ההוצאות על הטלפון הסלולארי עלולות להיות מאוד גבוהות ובמיוחד אם לא נתכונן לכך מראש. לכן ברור מדוע גם אתם חוששים מהעניין הזה, כי מי ירצה להוציא אינסוף כספים על תקשורת? השאלה היא האם עדיף להישאר אצל פלאפון עם חבילות הגלישה שהם מציעים לחו"ל או שאולי כדאי גם לבדוק מה מציעות לנו החברות האחרות. הגיע הזמן להבין: שוק הסלולר בישראל השתנה והיום יש אפשרות לבחור הרבה יותר בקלות בין מספר אופציות קיימות. לכן אנחנו מציעים לכם לבדוק, להשוות ולראות איפה זה יוצא לכם יותר משתלם, כי מה פתאום שתתנדבו לשלם מחירים גבוהים יותר?

בדקו היטב מה כוללת כל חבילה שנראית לכם רלוונטית

אם חשבתם לרגע לבחור ככה סתם בין החבילות של פלאפון ובין חבילות פרטנר למשל כדאי שתדעו שזו טעות כי צריך לבדוק גם מה כוללת כל חבילה. כמה ג'יגה מציעים לכם? האם יש הגבלות שונות? האם מדובר על חבילת גלישה שכוללת גם שיחות טלפון והודעות כתובות? זה נכון שאונליין אפשר לעשות היום הכול אך אם חשוב לכם שתהיה לכם גם אפשרות להתקשר למספרים רגילים, הרי שכדאי יהיה לעשות בירורים שונים מראש. שימו לב גם לתנאי התשלום ולכל האותיות הקטנות כי בסופו של דבר לא תמיד הדברים נראים זהים כשמתחילים לבדוק הכול לעומק.

איך עושים השוואות במינימום זמן?

לא אחת קורה שאנשים אומנם חושבים לעשות השוואות בין מספר חברות סלולר לגבי חבילות הגלישה לחו"ל אך מהר מאוד הם מתייאשים עמח הליך הוצאת ויזה. הרי לא נתחיל להתקשר לכל חברת סלולר כדי לקבל הצעת מחיר וגם לא נגלוש לאתר של כל חברה כזאת. אם זה נשמע לכם מוכר ואם גם אתם תוהים מה הפתרון לכך, כדאי שתדעו: יש אפשרות להשוות מחירים גם אונליין. העידן המודרני שבו אנחנו חיים מציע לנו את הטוב ביותר ולכן השוואה באינטרנט יכולה להיות נוחה. אתם לא צריכים לצאת מהבית, אתם יכולים לקרוא הכול באינטרנט וכך לבחור את החבילה המושלמת לצרכים שלכם.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *