לקראת החופש הגדול והחגים שבאים בעקבותיו, ישראלים רבים מתכננים את החופשה השנתית שלהם. עבור אלה מכן שמתכננים לצאת לטיול מאורגן בארצות הברית, אספנו 10 טיפים מועילים, רגע לפני שיוצאים.

אפשרויות בלתי מוגבלות

ארצות הברית רחבת ידיים, ו-50 המדינות החברות בה מציעות מגוון עצום של אטרקציות. לחובבי הטבע מזומנים נופים מרהיבי עיניים כמו הגרנד קניון באריזונה, עצי הסקויה הענקיים ומאריכי הימים בהרי הסיירה נבדה בקליפורניה, חופי פלורידה שטופי השמש או הרי קולוראדו המושלגים, ועוד אינספור פארקים ומרחבי טבע עצומים. חובבי התרבות לא יקופחו, בין אם מדובר בחיי הלילה התוססים של סן פרנסיסקו, בהצגות ברודווי המרתקות בניו יורק או במוזיאונים המשובחים בוושינגטון הבירה. ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות מציעה לתיירים אינספור אפשרויות לבלות, ליהנות ולחוות. לפני שאתם פונים למצוא את הטיול המאורגן שלכם, חישבו אילו דברים הייתם רוצים לראות ואילו חוויות חשוב לכם לא לפספס, וכך תוכלו למקד את החיפוש אחר הטיול המושלם עבורכם.

חומר רקע

לאחר שסימנתם יעדים, חפשו מידע והמלצות ונסו לדלות כמה שיותר מידע, כדי שתוכלו לבחור את הטיול שיענה על ציפיותיכם וייקח אתכם לכל האטרקציות החשובות. גם אם  זה טיול מאורגן ומודרך ודאי תשמחו לדעת עוד פרטים על המקומות שתבקרו בהם.

translation-of-a-visa-application-from-hebrew-to-englishויזה לארה"ב

כניסה לתחומי ארצות הברית עם דרכון ישראלי מצריכה קבלת ויזה או אשרת כניסה לארצות הברית, אל תשכחו לדאוג לוויזה תקפה מבעוד מועד. תהליך קבלת הוויזה אינו מתבצע מהיום להיום, היערכו לכך מוקדם ככל האפשר.

חברה טובה

כדי שההנאה תהיה מושלמת, אתם רוצים שחבריכם לקבוצה יהיו בעלי רקע דומה לשלכם, תנו את דעתכם על גילאי חבריכם לקבוצה. אם אתם זוג, חפשו טיול שרוב משתתפיו הם זוגות; אם אתם משפחה עם ילדים, טיול בחברת משפחות עם ילדים ישמח את הקטנטנים ויפנה לכם קצת זמן; ואם אתם רווקים – ייתכן שטיול פנויים-פנויות יהיה אידיאלי עבורכם.

מדריך לעניין

למדריך הטיול השפעה ניכרת על האווירה בקבוצה. שוחחו עם המדריך, ובחרו קבוצה שהמדריך שלה נעים הליכות ומשרה אווירה טובה סביבו. תוכלו לחפש מאמרים שכתב המדריך על מנת להתרשם מדרך החשיבה שלו, וכן לבקש המלצות.

עונות השנה

בדרך כלל, טיול מאורגן יתוכנן לעונה המתאימה. עם זאת, בררו מה מזג האוויר האופייני לעונה זו ביעד שאתם מבקרים, וארזו בגדים בהתאם. לעתים קרובות תוכלו לקבל טיפים בנוגע לנושא הזה ממארגני הטיול – הם מנוסים ומכירים היטב את האקלים ביעד הטיול.

usa vizaתפסת מרובה – לא תפסת

מפאת גודלה, אין טעם לנסות לראות את כל ארצות הברית בטיול של שבועיים. אמנם קיימות טיסות פנים המקצרות את המרחקים, אך על מנת לחוות את היעדים שבהם תבקרו לעומק, מומלץ להתמקד באזור מסוים.

חגים מקומיים

ביקור בארצות הברית במועדו של חג מקומי עלול להיות מאכזב, מכיוון שכל האטרקציות והפארקים עמוסי אמריקאים נופשים, או להיפך: מקומות שוקקים בדרך כלל יהיו שוממים ועסקים יהיו סגורים בגלל החג. עדיף להגיע במועד אחר.

זמן חופשי

בטיול יהיה לכם זמן חופשי לבלות בערים וביעדים אחרים. על מנת לנצל את זמנכם כראוי, התכוננו לביקור במקומות אלו: חפשו חומר רקע, המלצות ואטרקציות שתרצו לראות. זכרו מה מסגרת הזמן שלכם ואל תדחסו לתוכה יותר ממה שתוכלו לקלוט, שלא תחזרו מותשים אל הקבוצה.

מתנות לכולם

ארצות הברית ידועה במרכזי הקניות שלה. הרצון להביא מתנות לחברים, למשפחה, לילדים ולנכדים וגם מזכרות מהטיול לעצמכם הוא מבורך ויפה, אך רצוי להגדיר לעצמכם מראש את הסכום שתרצו להוציא על מתנות ועל מזכרות, וזכרו שכל אלה צריכים גם להיכנס למזוודה שלכם.

טיול נעים מאיזי ויזה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *